Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Обмін митною інформацією з Канадою полегшиться

Голова ДФС України Роман Насіров зустрівся з Послом Канади в Україні Романом Ващуком. На зустрічі також було присутнє керівництво торгівельного відділу Посольства Канади. Основною темою зустрічі було обговорення питань, пов’язаних з імпортом канадських товарів в Україну. Зокрема, сторони обговорили питання митної вартості, яка формується під час митного оформлення імпортованих товарів.

Голова ДФС зазначив, що на сьогоднішній день виконується ряд заходів нормативного характеру для врегулювання питань коригування митних тарифів та підвищення рівня прозорості їхнього формування. Зокрема, важливу роль у такому процесі відіграють міжурядові угоди про обмін інформацією, які укладаються між країнами для підвищення ефективності кооперації в митній сфері.

Результатом українсько-канадської зустрічі в Державній фіскальній службі стала домовленість про підписання міжурядової угоди про надання взаємної адміністративної допомоги в митних справах.  Укладення такої угоди створить правову основу для  обміну інформацією між канадською та українською митницями.

Ще одним результатом зустрічі стало встановлення прямого контакту між Департаментом адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання та канадською стороною. Це набагато підвищить оперативність сторін у вирішенні взаємних українсько-канадських питань та підвищить продуктивність співпраці.

Прес-служба Державної фіскальної служби України  

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?