Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Обмін інформацією між ДФС, банками та іншими фінансовими установами здійснюватиметься по-новому

Новий Порядок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків банками та іншими фінансовими установами набере чинності 25 листопада.
Зокрема, цим Порядком Державною фіскальною службою України будуть внесені зміни до функціонуючого програмного забезпечення в частині обміну інформацією в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку між органами ДФС України та банками і іншими фінансовими установами.  
У зв’язку з цим, протягом двох місяців, до набрання чинності новим Порядком, банкам необхідно внести зміни до функціонуючого програмного забезпечення, призначеного для обміну документами з ДФС, створення і оброблення документів у форматі, встановленому Порядком, і введення його в експлуатацію з дня набрання чинності новим Порядком.
Нагадаємо, що вищезгаданий Порядок затверджений наказом Міністерства фінансів України від 18.08.2015 №721 та зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04.09.2015 № 1058/27503. На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України цей Порядок розміщено за адресою: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/64058.html.
Зокрема, у новій редакції Порядку:
- передбачено можливість відкриття рахунку банком на підставі інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, отриманої банком відповідно до закону, із зазначенням даних про взяття на облік в контролюючих органах як платника податків;
- зменшено строк, необхідний для відкриття підприємством рахунку у банку, з двох до одного робочого дня;
- запроваджено принцип мовчазної згоди у разі недотримання контролюючим органом визначених строків для направлення банку повідомлення про взяття або відмову у взятті рахунка на облік;
- скасовано обов’язкове роздрукування фінансовими установами та органами ДФС паперових копій електронних повідомлень про відкриття рахунків платникам податків;
- змінено порядок відправки та формат файлів (пакетів файлів) для обміну інформацією в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку між органами ДФС України та банками і іншими фінансовими установами.
Додатково інформуємо, що до 25 листопада 2015 року чинним є Порядок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 26.12.2013 № 853 та зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21.01.2014 за № 121/24898.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?