Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Обсяг зовнішньоторговельних операцій на Івано-Франківщині склав більше 500 мільйонів доларів США

Як повідомили на Івано-Франківській митниці, за дев’ять місяців п.р. через кордони області суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності імпортовано 181,1 тис. тон вантажів на суму 215,8 млн. доларів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг імпортних операцій зменшився на 47 відсотків. Водночас, на експорт оформлено 851,1 тис. тон вантажів вартістю 306,1 млн.доларів, або на 21 відс. менше, ніж торік. Загалом, з початку року зовнішньоторговельний обіг склав 521,2 млн. доларів.

Основу товарної структури імпортних операцій склали продукція хімічної промисловості, машини, устаткування і транспорт, деревина та целюлозно-паперові вироби з них. За кордон, в основному, вивозили деревину та целюлозно-паперові вироби, машини, устаткування та транспорт, продукцію хімічної промисловості.

Щодо географічного розподілу експортно-імпортних операцій то перевага надавалась країнам Європи, СНД та Азії.

Загалом за звітний період послугами Івано-Франківської митниці скористалося 943 суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності та 136 суб’єктів господарювання ЗЕД з інших областей. При цьому, оформлено понад 41,4 тисяч митних декларацій.

http://briz.if.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?