Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Очільник столичної митниці пообіцяв модернізувати роботу митниці

Спілкуючись з громадськістю та журналістами, керівник Київської міської митниці ДФС Ігор Піковський, поділився своїми планами щодо основних векторів руху очолюваної митниці.

Перш за все, це впровадження безконтактних методів контролю за експортно-імпортними операціями. «Ми ще тиждень, максимум 10 днів попрацюємо і внесемо на розгляд керівництва Державної фіскальної служби України пропозиції, які перш за все стосуються впровадження безконтактних методів контролю. В принципі, все готово, все є. Потрібне мінімальне фінансування чи допомога міжнародних інвесторів для того щоб почати кластерно робити абсолютно європейські місця доставки і митного оформлення, де взагалі немає контакту співробітника митниці і суб‘єкта», – зазначив Ігор Піковський.

Разом з тим, очільник митниці підкреслив, що йдеться не лише про електронне декларування, а про дещо більше: упереджувальна робота за різноманітними ризиками, упереджувальна робота по накопиченню скан-копій вантажних одиниць тощо. На думку керівника, це прискорить митне оформлення, дозволить більш швидко та потужно обробляти митні декларації, що безумовно вплине на час та на фінансові показники.

Окреслив Ігор Олександрович і найближчі плани з впровадження змін у митниці, що знаходяться в межах специфіки саме міста Києва, а не митної справи взагалі. Серед іншого,  він повідомив про заплановану оптимізацію структури митниці для більш ефективного використання персоналу, щоб виключити недоцільні місця доставки з одним-двома інспекторами в підрозділі.

Все це, за словами керівника столичної митниці, буде впроваджуватись з огляду на нову транспортну схему, яка розробляється в Києві на кошти Всесвітнього банку. Оскільки може так статися, що деякі термінали опиняться поза межами транспортної схеми і вантажний транспорт туди не зможе заїхати.

Завершуючи зустріч, Ігор Піковський пообіцяв за місяць-два доповісти громадськості що досягнуто на цих напрямках і яким шляхом столична митниця  буде рухатись далі.

ГУ ДФС у м. Києві

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?