Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Одеська митниця буде зразково-показовою, – ДФС

Державна фіскальна служба має намір навести ідеальний лад на Одеській митниці, повідомив заступник голови ДФС Костянтин Лікарчук під час круглого столу «Боротьба з контрабандою підакцизних товарів (сигарет) у південних регіонах України» в Одесі у четвер, 4 червня.

За його словами, найближчим часом наводити лад на митниці почне нова команда. «Ми перебуваємо в процесі пошуку та погодження нової команди, не просто керівника митниці, а нової команди, яка найближчим часом зайде на Одеську митницю», – сказав К. Лікарчук, передає Інтерфакс-Україна.

Крім того, чиновник пообіцяв введення прозорих і рівних умов для всіх операторів ринку. «У нас має бути домовленість з операторами ринку про те, як працювати. І якщо компанія порушує правила, мають бути відповідні дії з боку митниці... Ми вже фактично сьогодні розпочнемо серйозні перевірки вантажів за найменуванням та за вагою для того, щоб розуміти, хто обманює державу, і для того, щоб розуміти, кого карати за цей обман», – сказав К. Лікарчук.

Як повідомлялося, за останній рік на Одеській митниці змінилося близько десятка керівників. Наприкінці травня у зв’язку з підозрою в корупції було відсторонено чергового керівника Володимира Передерія.

http://zik.ua/ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?