Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Одеська митниця працюватиме "на камеру"

Начальник Одеської митниці Юлія Марушевська має намір перевести митні процедури в режим он-лайн, реформувати таким чином роботу всієї митниці і подолати корупцію.

Про це сама Марушевська розповіла в четвер у ході зустрічі з представниками бізнесу, яку було проведено в Американській торговельній палаті в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Це буде повністю новий митний центр. Я вважаю, що даний проект допоможе зупинити корупцію і в он-лайн режимі все відслідковувати», - зазначила керівник Одеської митниці після того, як представила проект «Прозора митниця».

Читайте також: Саакашвілі у неділю назве корупціонерів поіменно
Марушевська висловила сподівання, що в такому форматі Одеська митниця зможе запрацювати вже навесні наступного року.

Водночас вона зазначила, що поряд із прозорістю роботи митників має намір впровадити систему стимулів, які допоможуть викоренити корупцію.

«Є два підходи вирішення цього питання. Перший полягає в тому, що ми ще на початку роботи перевіряємо людей на їх причетність до корупції. Другий стосується заробітної плати. Я вважаю, що людина має бути вмотивована надавати послуги», - зазначила Марушевська.

http://Ukrinform.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?