Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Одеськими митниками викрито спроби незаконного експорту понад 90 тонн волоських горіхів на суму 8,2 млн. грн.

Складанням 2 протоколів про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України завершилася невдала спроба незаконного вивезення за межі митної території України 45 тонн волоських горіхів.

Для пропуску через митний кордон України 2 вантажівок з товаром «горіх волоський свіжий без шкарлупи та горіх волоський свіжий у шкаралупі» до Одеської митниці ДФС було подано митну декларацію та товаросупровідні документи.

Згідно наданих документів вантаж від вітчизняної компанії - продавця слідував на адресу турецької фірми. Проте під час митного контролю та подальшої перевірки встановлено, що фактично товар переміщувався через митний кордон України на підставі документів, які мають ознаки підробки, оскільки особа, зазначена як керівник компанії-продавця, ніякого відношення до діяльності компанії не має і будь-яких документів стосовно експортної відправки не засвідчувала підписом.

Загальна попередня вартість предметів правопорушення склала 4,5 млн. грн.

За аналогічною схемою діяло інше вітчизняне підприємство, намагаючись експортувати до Іраку горіхи волоські у шкарлупі вагою брутто понад 23 тони за контрактом з американською компанією. Разом з тим, в ході митного контролю та подальшої перевірки встановлено, що фактично товар переміщувався через митний кордон України на підставі документів, які мають ознаки підробки.

Вартість безпосередніх предметів правопорушення по протоколу про порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України склала майже 730 тис. грн.

Ще одне вітчизняне підприємство також у незаконний спосіб намагалося експортувати 23 тони половинок волоських горіхів. Згідно товаросупровідних документів у контейнері до митного оформлення в режимі «експорт» було заявлено товар «просо для продовольчих цілей».

Однак за результатами проведеного переогляду встановлено, що у контейнерах фактично знаходився товар «горіхи волоські, чищені (половинки)».

Вартість предметів правопорушення склала 3 млн. грн.

Прес – служба Головного управління ДФС в Одеській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?