Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Оформлення ліцензії у паперовому вигляді нині — необов’язкове

Державна регуляторна служба нагадала, що наразі ліцензія на провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, оформлюється органом ліцензування в електронному вигляді. А саме — шляхом запису про рішення органу ліцензування щодо видачі ліцензії суб’єкту господарювання в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР).
Але за бажанням здобувача ліцензії чи ліцензіата ліцензія (копія ліцензії) може бути видана й на паперовому носії.
Отже, на сьогодні оформлення ліцензії як документа у паперовому вигляді є необов’язковим. Суб’єкт господарювання сам визначає, чи отримати йому ліцензію на бланку, чи достатньо наявності інформації в ЄДР про видану йому ліцензію. У зв’язку з необов’язковістю отримання ліцензій як документа у паперовому вигляді тепер немає потреби й одержувати дублікати та копії ліцензії.
Відомство також звернуло увагу на те, що чинним законодавством не встановлено конкретних строків переоформлення ліцензії та прийняття рішення про відмову у її видачі. Проте, з позиції регулятора, надання зазначених адмінпослуг, за аналогією з прийняттям рішення про видачу ліцензії, має також здійснюватися у межах 10 робочих днів з дня одержання органом ліцензування відповідної заяви.

Источник: http://golovbukh.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?