Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Основні показники правоохоронної роботи Полтавської митниці ДФС за І півріччя 2015 року

Правоохоронна робота Полтавською митницею ДФС в І півріччі 2015 року була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави. За результатами даної роботи у звітному періоді митницею було заведено 82 адміністративні справи про порушення митних правил на загальну суму 792,4 тис.грн.

Серед характерних видів правопорушень у І півріччі 2015 року були – виявлення фактів незаконного експорту з митної території України бурштину та виробів з нього, по яким складено 17 протоколів на суму 39788,57 грн.; фіксація 16 фактів порушень термінів транзиту через митну територію України транспортними засобами індивідуального користування; заведення 32 протоколів про порушення митних правил за фактами неправомірних дій, що призвели до недоборів митних платежів на суму 225,7 тис.грн.

Протягом І півріччя 2015 року спільно з правоохоронними органами області проведено 8 спеціальних заходів, за результатами яких складено 9 протоколів про порушення митних правил. В ході цих заходів вилучено із незаконного обігу на території області товарів (продукти харчування, тютюнові та алкогольні вироби) загальною вартістю 752,9 тис.грн.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?