Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Підприємці з інших областей розмитнюють товари на Львівщині

Цьогоріч у вересні Львівська митниця отримала близько 209 млн грн від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності з інших регіонів України, котрі розмитнювали товари на території області. Ці надходження суттєво зросли у порівнянні із попередніми місяцями.

Про це йшлось під час наради за участю керівництва області, начальників митних постів, а також правоохоронних органів, яка відбулась 6 жовтня у Львівській ОДА.

Залучення суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності з інших областей, а також створення сприятливих умов для суб’єктів зі Львівщини і стало однією із основних тем зустрічі. Зокрема, за словами начальника Львівської митниці ДФС Левка Прокіпчука, це один із основних резервів зі збільшення надходжень.

«Ми бачимо позитивне співвідношення на митниці наших підприємців, а також з інших областей. І вже у жовтні плануємо також залучити ряд представників бізнесу, підприємства яких зареєстровані на території Львівщини, проте сплачують митні платежі поза її межами», – додав він, – передає прес-служба ЛОДА.

Левко Прокіпчук також підсумував, що у вересні до державного бюджету Львівська митниця перерахувала 836,5 млн грн, що становить 117% від запланованого показника.

http://zik.ua/ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?