Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Перелік товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, доповнено книжками антиукраїнського змісту

На виконання статті 17 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність», статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі»  ДФС довела до митниць список видань антиукраїнського спрямування, які Державний комітет телебачення і радіомовлення України визначив такими, що заборонені до ввезення на митну територію України.

Список видань, сформований Держкомтелерадіо, налічує 38 книжок антиукраїнського спрямування. Така заборона вводиться «з метою запобігання застосуванню до громадян України методів інформаційної війни та дезінформації, розповсюдження ідеології людиноненависництва, фашизму, ксенофобії і сепаратизму, зупинення посягань на територіальну цілісність та визначений Конституцією України державний устрій, порушення авторського права».

Просимо суб’єктів підприємницької діяльності та громадян бути уважними при перетині митного кордону. 

Нагадаємо, що згідно зі статтею 2 Закону України «Про захист суспільної моралі» забороняються виробництво та розповсюдження продукції, яка:

- пропагує війну, національну та релігійну ворожнечу, зміну шляхом насильства конституційного ладу або територіальної цілісності України;

- пропагує фашизм та неофашизм;

- принижує або ображає націю чи особистість за національною ознакою;

- пропагує бузувірство, блюзнірство, неповагу до національних і релігійних святинь.

Держкомтелерадіо є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сфері. Крім того, ДФС та Держкомтелерадіо визначено державними органами які здійснюють контроль за додержанням вимог Закону України «Про захист суспільної моралі».

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?