Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Починає роботу Виконавчий комітет Державної фіскальної служби

Для оперативного вирішення проблемних питань діяльності, зокрема, реформування Державної фіскальної служби України, та реалізації рекомендацій, наданих експертами Міжнародного валютного фонду, почав свою роботу новий орган ДФС - Виконавчий комітет.

Питання створення Виконавчого комітету обговорювалося з технічною місією Міжнародного валютного фонду, який порадив створити відповідний орган з метою більш ефективного координування та планування діяльності Державної фіскальної служби.

За словами Романа Насірова, який очолює Виконавчий комітет, орган носить характер дорадчого. Він створений для обговорення та прийняття узгоджених рішень з найважливіших напрямів та найбільш актуальних питань діяльності ДФС.

 Члени Виконавчого комітету прийматимуть рішення щодо стратегічного розвитку ДФС. При цьому особлива увага приділятиметься вирішенню оперативних питань, які потребують негайного втручання керівництва ДФС.

До складу Виконавчого комітету, крім Голови ДФС, увійшли заступники Голови ДФС та відповідальні координатори за функціональними напрямами діяльності служби, а також радники – керівники окремих структурних підрозділів.

Відповідно до Положення про Виконавчий комітет ДФС, його основними завданнями є управління ключовими стратегічними ризиками, напрацювання та узгодження оперативних рішень з найважливіших напрямів діяльності ДФС, формування організаційної політики, процесів та структур для досягнення стратегічних цілей Служби, контроль за станом виконання ключових показників ефективності діяльності ДФС та її територіальних органів тощо.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?