Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Понад 93% електронних митних декларацій на Закарпатській митниці – електронні

В пунктах пропуску закарпатської митниці ДФС оформлення митних декларацій з використанням процедури електронного декларування забезпечено на 100%. Водночас, із загальної кількості оформлених у жовтні 2015 року митних декларацій, 93,9% – у електронному вигляді.

Фахівці митниці інформують суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності про переваги електронного декларування, оскільки завдяки цьому сервісу скорочуються фінансові витрати на здійснення митних процедур, що, в свою чергу, сприяє збільшенню товарообігу. Зокрема, на підставі електронних митних декларацій здійснюються такі операції: зняття експортно-імпортних операцій з валютного контролю та продаж іноземної валюти для проведення розрахунків підприємствами; підтвердження фактичного вивезення товарів за кордон; державна реєстрація транспортних засобів тощо.

Варто зазначити, що показник застосування суб’єктами ЗЕД електронного сервісу залишається стабільним з початку року, а в порівнянні з жовтнем минулого року – незмінний. Зауважимо, що проходження митних формальностей з поданням митному органу електронної митної декларації доступне усім підприємствам, що перебувають на обліку у митних органах та посадові особи яких мають засоби електронного цифрового підпису.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?