Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Понад 99% електронних митних декларацій на Житомирській митниці - електроні

В пунктах пропуску житомирської митниці ДФС оформлення митних декларацій з використанням процедури електронного декларування в листопаді місяці забезпечено на 99%. Водночас, в порівнянні з жовтнем 2015 року відсоток електронного декларування збільшився на 0,2%.

Протягом листопада 2015 року в різних митних режимах Житомирською митницею оформлено в режимі імпорту – 1820 МД, в режимі експорту – 4198 МД, в режимі транзиту – 1440МД. Попередніх митних декларацій оформлено 525 шт.

Фахівці митниці інформують суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності про переваги електронного декларування, оскільки завдяки цьому сервісу скорочуються фінансові витрати на здійснення митних процедур, що, в свою чергу, сприяє збільшенню товарообігу.

Зокрема, на підставі електронних митних декларацій здійснюються такі операції: зняття експортно-імпортних операцій з валютного контролю та продаж іноземної валюти для проведення розрахунків підприємствами; підтвердження фактичного вивезення товарів за кордон; державна реєстрація транспортних засобів тощо.

http://ruporzt.com.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?