Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Працівники митниці готуються до видавання сертифікатів форми "EUR.l"

Упродовж двох днів з метою забезпечення імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС експерти митної служби Республіки Польщі проведуть семінар на тему «Видання та верифікація сертифікатів походження форми "EUR.l"». Його програмою передбачено як теоретичні, так і практичні заняття, зокрема ознайомлення із законодавством ЄС з питань походження товарів, загальною структурою протоколу про зону вільної торгівлі, а також питання уповноваженого (схваленого) експортера, видання та підтвердження сертифікатів про походження.

Як відомо, з 01 січня 2016 року передбачається впровадження економічної частини Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та державами-членами, з іншої сторони, від 27 червня 2014 року, ратифікованої Законом України від 16 вересня 2014 року №1678-VІІ. Відповідно до вимог статті 17 Протоколу сертифікат з перевезення товару "EUR.l" має бути виданий митними органами країни експорту на письмову заяву експортера або під відповідальність експортера його уповноваженим представником.

Митниці мають низку переваг перед іншими структурами, які уповноважені на видавання сертифікатів. Це зокрема безкоштовна адміністративна послуга, окрім того, саме митниця за бажанням підприємств-експортерів може надати статус уповноваженого (схваленого) експортера, що дає право експортувати українську продукцію до країн ЄС без подання сертифіката "EUR.l"

ГУ ДФС у Львівській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?