Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Про видачу витягів з реєстру митних брокерів у Херсоні

У зв’язку з набранням чинності з 28.06.2015 Закону України від 02.03.2015 № 222-VIII «Про ліцензування видів господарської діяльності», Херсонська митниця ДФС проводить видачу витягів з реєстру митних брокерів суб‘єктам господарювання, які знаходяться в зоні її діяльності. Для отримання витягу з реєстру необхідно звертатись за адресою: Херсон, вул. Гоголя, адмінприміщення митниці, кабінет № 305, поверх 3, контактний телефон: (0552) 26-26-63. Видача здійснюється з 10.00 до 16.45 щоденно в робочі дні відділом організації митного контролю та оформлення Херсонської митниці ДФС. Для отримання зазначених витягів суб‘єктам господарювання при собі слід мати паспорт (або інший документ, що засвідчує особу), представникам митного брокера – завірену суб‘єктом господарювання довіреність. Видача триватиме до 31.08.2015.

По закінченню зазначеного терміну, витяги, не отримані особисто суб‘єктами господарювання, будуть надіслані їм листами за місцезнаходженням.

З набранням чинності зазначеного Закону звертаємо увагу суб‘єктів господарювання, що:

- ліцензування митної брокерської діяльності припинене;

- ліцензії на провадження митної брокерської діяльності вважатимуться недійсними;

- підприємства, які отримали дозволи на провадження митної брокерської діяльності включаються до реєстру митних брокерів, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Таким підприємствам видаються витяги із реєстру;

- суб’єкти господарювання, які станом на дату видання наказу Державної фіскальної служби України, Адміністрації Державної прикордонної служби України від 19.06.2015 № 441/255АГ «Про надання дозволів на здійснення митої брокерської діяльності» (далі – наказ) мали чинну, безстрокової дії ліцензію на провадження митної брокерської діяльності, отримали дозвіл на здійснення цього виду господарської діяльності та включені до реєстру митних брокерів;

- митні брокери можуть виконувати свої професійні обов’язки на підставі даних, що містяться у реєстрі митних брокерів, який висвітлений на офіційному веб-порталі ДФС у мережі Інтернет у рубриці «Реєстри».

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?