Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Процедура екоконтролю у морських портах стане простішою та прозорішою

У процесі відпрацювання постанови Кабінету Міністрів України від 07.07.2015 №491, прийнятої Урядом в рамках дерегуляційних ініціатив, Мінприроди та Мінінфраструктури визначили спільні заходи, спрямовані на спрощення процедур оформлення вантажів у морських портах.
Так, за сприяння Держприкордонслужби сторони домовилися про спільне використання стаціонарних пристроїв «Янтар», розташованих у морських портах, для проведення радіологічного контролю автоматично без затримки транспортних засобів та товару.
Також Держекоінспекція підтвердила скорочення переліку документів, які потрібні в портах для оформлення вантажів за рахунок виключення з нього екологічної декларації на вантаж.
«За підтримки та сприяння Мінприроди, продовжуючи дерегуляційні ініціативи Кабміну, прийняті рішення, які сприятимуть підвищенню привабливості українських портів. - зазначає заступник Міністра інфраструктури України Юрій Васьков. - Мінімізація людського фактору при проходженні радіологічного контролю, передача функцій із здійснення документального контролю митній службі та відміна екодекларації сприятимуть спрощенню процедур міжнародної торгівлі. Надалі ми також маємо намір продовжувати нашу спільну роботу з дерегуляції».
Дані заходи дозволять скоротити час оформлення вантажів у портах, наблизити процедури їх оформлення до європейської практики.
Зокрема, Мінприроди вносить зміни до:
інструкції щодо проведення радіаційного контролю транспортних засобів і вантажів у пунктах пропуску через державний кордон та на митній території України;
порядку затвердження штампів для засвідчення результатів здійснення державними інспекторами з охорони навколишнього природнього середовища радіологічного та екологічного контролю транспортних засобів і вантажів;
положення про екологічний контроль у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності регіональних митниць.
 «Сьогодні процедура оформлення вантажів у портах є тривалою і корумпованою. Цьому сприяють широкий перелік документів, необхідних для проходження контролю та присутність людського фактору на кожному етапі контролю. Використання стаціонарних пристроїв «Янтар» дозволить здійснювати процедуру більш якісно і швидко. А оптимізація документального супроводу вантажу - мінімізувати можливості для корупції», - пояснює заступник Міністра екології та природних ресурсів Світлана Коломієць. 

Урядовий портал

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?