Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Проект постановления КМУ которым вносятся изменения в Положение об изготовлении, хранении, продаже марок акцизного налога и маркировки алкогольных напитков и табачных изделий

 

Повідомлення про оприлюднення    проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів”        На веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у підрозділі „Проекти регуляторних актів” розділу „Регуляторна політика” розміщено проект постанови Кабінету Міністрів України ”Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів” (далі - проект) та аналіз впливу цього регуляторного акта.        

Проект розроблено з метою забезпечення ефективного контролю у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, спрощення подання звітності щодо обігу марок акцизного податку, зменшення зловживань у сфері обігу підакцизної продукції, забезпечення у повному обсязі надходжень податків і зборів, зокрема акцизного податку, до державного бюджету.        

Прийняття постанови надасть змогу забезпечити ефективний контроль у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, спростити подання звітності щодо обігу марок акцизного податку, що сприятиме якісному і належному прогнозуванню та аналізу щодо надходження акцизного податку до бюджету у повному обсязі        

Введення в дію проекту постанови не потребуватиме додаткових видатків з державного бюджету.        

Дія проекту постанови поширюватиметься на суб’єктів господарювання.        

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом двох тижнів на адресу розробника поштову – 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, та електронну – dep.sat21@gmail.com, а також на адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.Источник: 

http://buhgalter911.com

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?