Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Проект розвитку експортного потенціалу вітчизняних аграріїв стартує восени

Восени Міністерство аграрної політики та продовольства розпочне  реалізацію проекту «Надання консультацій Україні з питань аграрної торгівлі (в рамках підписання Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі)», спрямованого на підтримку експортного потенціалу  вітчизняного АПК.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Проект стартує за підтримки уряду Німеччини. Ми маємо допомогти вітчизняним аграріям у вирішенні тих викликів, з якими вони стикаються під час експорту продукції. Окрім того, для нас важливо, аби у всіх виробників був максимальний доступ до важливої інформації у галузі торгівлі. Наприклад, необхідні технічні вимоги, наявність позицій по квотам, процедури на митниці тощо. Україна має величезний потенціал для того, щоб стати ключовим партнером ЄС та Німеччини, зокрема у аграрній торгівлі», — зазначила затупник міністра аграрної політики та продовольства Владислава Рутицька.

Старт проекту попередньо запланований на осінь 2015 і триватиме 36 місяців. Він передбачає впровадження заходів, що сприяють експортним можливостям українських агропідприємств, надання послуг з модернізації  роботи підприємств у галузі аграрного експорту, інформування на тему аграрної торгівлі у рамках ЗВТ для зацікавлених установ Німеччини. Також передбачається створення спеціального онлайн-інструменту технічної підтримки ЄС з питань експорту.

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?