Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Протягом дня зафіксовано дві спроби незаконного переміщення лісоматеріалів через кордон

Напередодні працівниками Закарпатської митниці ДФС, спільно з співробітниками податкової міліції та управління СБУ у Закарпатській області, в рамках операції «Рубіж-2015», припинено дві спроби переміщення через державний кордон пиломатеріалів.

Обидва факти зафіксовані на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС, куди для перетину кордону заїхали дві вантажівки «MERCEDES-BENZ» та «VOLVO». Водії – громадяни України, які працюють у приватних підприємців із двох різних районів Закарпатської області.

Згідно поданих до митного контролю водіями товаросупровідних документів, через митний кордон України в митному режимі «експорт» переміщувався товар: «пиломатеріали з ялини, обрізні, нестругані». В напівпричепі «VOLVO» згідно з документами перевозився товар загальним об’ємом 26 м. куб, вагою брутто 22 500 кг, загальною вартістю понад 89 тис. грн. В напівпричепі «MERCEDES-BENZ» – об’ємом 30,00 м. куб., вагою брутто 22 500 кг, загальною вартістю майже 53 тис. грн.

Відправниками товару були зазначені підприємці одного з районів Закарпатської області, але різних сіл, одержувачами – два різні угорські підприємства.

На митний пост вантажні автомобілі заїхали без митних забезпечень. Під час проведення митного контролю та митного огляду вантажу, із залученням експерта, у напівпричепах виявлено невідповідність заявленого вантажу наявному.

Враховуючи фактичні розміри пиломатеріалу, що переміщувався в транспортним засобом «VOLVO», встановлено, що загальна кількість вантажу в транспортному засобі на 18 м. куб. більша, ніж заявлено в товаросупровідних документах, а вартість складає понад 151 тис. грн; «MERCEDES-BENZ» – на 12 м. куб. більше ніж заявлено в товаросупровідних документах, а вартість становить майже 74 тис. грн.

В наданих поясненнях відправники пиломатеріалів зазначили, що вони оформляли товаросупровідні документи на вантаж, здійснювали декларування товару. Невідповідність наявного товару, заявленому на митниці, сталася з їхньої вини, оскільки вони не були присутнім під час завантаження лісоматеріалів та фактично не перевіряли вантаж, який був завантажений у транспортний засіб.

Тож уповноваженими особами вчинені дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підставу до митного оформлення в режимі «експорт» товару, товаросупровідних документів, що містять неправдиві відомості щодо геометричних розмірів пиломатеріалів, їх загальної кількості та вартості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протоколи про порушення митних правил, товари – безпосередні предмети порушення митних правил, вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?