Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Роман Насіров: При реформуванні митниці побажання бізнесу і громадськості будуть враховані

ДФС зацікавлена в конструктивному діалозі з бізнесом в рамках концепції створення принципово нової, максимально відкритої структури. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров під час виступу в рамках презентації стратегії подальшого розвитку Київської міської митниці ДФС.

«За декілька місяців дуже важко повернути ту довіру, яку працівники митної служби втрачали роками. Ми ж намагаємось робити все, щоб бізнес і громадськість максимально брали участь в реорганізації ДФС. Наша специфіка роботи вимагає належної кваліфікації працівників і їх незаплямованої репутації, тому саме тут доречні будуть рекомендації громадської ради при ГУ ДФС у місті Києві», - наголосив Роман Насіров.

Другим по актуальності є питання митної вартості, хоча і тут ситуацію вдалось покращити. «За «першим методом» визначення митної вартості на Київській міській митниці розмитнюються майже 90 відсотків товарів із загального обсягу. В той же час в середньому по Україні ця цифра складає 85 відсотків. Тобто я роблю висновок, що митники діють відповідно до своїх повноважень», – зауважив Роман Насіров.

Роман Насіров також зазначив, що реформування тільки розпочато і побажання бізнесу і щодо митних постів, і про митний аудит, і про кадрові питання будуть обов’язково враховані.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?