Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Роман Насіров та Яцек Капіца обговорили питання українсько-польського кордону

2 липня українська делегація на чолі з Головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим бере участь у Генеральній Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій (ІОТА), яка проходить у м. Роттердам, Нідерланди.

За дорученням Президента України українська делегація провела зустріч з заступником Міністра фінансів – керівником митної служби Республіки Польща Яцеком Капіцею.

Роман Насіров, зокрема зауважив, що питання запровадження спільних пунктів пропуску та посилення контролю на українсько-польських кордонах – є завданням Президента України.

Тому сьогодні важливо посилити співпрацю в цьому напрямі, а також налагодити обмін інформацією між митними службами двох країн. Оскільки досвід країн ЄС та впровадження світових практик є важливим на шляху євроінтеграції. 

Роман Насіров та Яцек Капіца погодилися про співробітництво щодо митних кордонів. У свою чергу, заступник Міністра фінансів – керівник митної служби Республіки Польща запросив Голову ДФС відвідати у другій половині липня  Польщу з подальшим обговоренням всіх практичних питань. 

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?