Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Росія з 10 грудня тимчасово обмежить поставки м'ясної продукції з України

З 10 грудня Росія тимчасово обмежить постачання м'ясної продукції виробництва ВАТ "Барський птахокомбінат" України, передає УНН з посиланням на прес-службу Россільгоспнагляду.
"У зв'язку з виявленням заборонених і шкідливих речовин у період посиленого лабораторного контролю продукції, що надійшла в Російську Федерацію з України, Россільгоспнаглядом з 10.12.2015 вводяться тимчасові обмеження на постачання в Російську Федерацію продукції з підприємства… У разі надходження до Російську Федерацію продукції з цього підприємства, відвантаженої до 10.12.2015, рішення щодо пропуску таких вантажів приймається у звичайному режимі з подальшим обов'язковим проведенням лабораторного контролю за показниками безпеки (по виявленій групі ризику - ред. ) ", - зазначається в повідомленні.
Як повідомляв УНН, 26 листопада на кордоні Російської Федерації і Чернігівської області російські прикордонники припинили пропускати вантажівки з товарами з Туреччини.

УНН

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?