Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Розмитнювати товари стало ще важче, — опитування

Бізнес не бачить реформ на митниці. Про це свідчать дані опитування, проведеного громадською радою при Державній фіскальній службі у місті Києві.

Згідно з ними, більше 90 % опитаних підприємців зізнались — розмитнювати товари подекуди стало тільки важче. А постанова уряду про введення єдиного тарифу на митницях лише паралізує роботу.

"Бізнес скаржиться на 724 постанову Кабміну, яка блокує розмитнення", — каже член Комітету ВР з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова.

У ДФС переконують, що позитивні зміни грядуть. Зокрема, кілька митниць планують віддати під контроль європейських компаній, аби ті допомогли впровадити ефективні реформи. Крім того, нові правила будуть прописані у податковому законі, який готують у Міністерстві фінансів.

Крім того, переконані у ДФС, законодавчі зміни можуть закріпити нові правила на митниці не лише на наступний рік, а на 2 чи навіть 3 роки. Мораторій на зміну податкового законодавства вже обговорюють у Міністерстві фінансів.

http://24tv.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?