Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Рішення про коригування митної вартості імпортованих товарів у податковій декларації з ПДВ

Згідно з пунктом 201.12 Податкового кодексу України (ПК), у разі ввезення товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважається митна декларація, яка підтверджує сплату податку.
Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними (або підтверджені податковими накладними, оформленими з порушенням вимог ст. 201 ПК) чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 ПК.
Митні органи є контролюючими органами, зокрема, щодо податку на додану вартість, який відповідно до податкового законодавства справляється у разі ввезення (пересилання) товарів і предметів на митну територію України (п. 41.1 ПК).
Згідно з пунктом 3 статті 54 Митного кодексу України (МК), за результатами здійснення контролю правильності визначення митної вартості товарів контролюючий орган визнає заявлену декларантом або уповноваженою ним особою митну вартість чи приймає письмове рішення про її коригування.
Рішення про коригування заявленої митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України з поміщенням у митний режим імпорту, приймається контролюючим органом у письмовій формі під час здійснення контролю правильності визначення митної вартості цих товарів як до, так і після їх випуску, якщо контролюючим органом у випадках, передбачених частиною 6 статті 54 МК, виявлено, що заявлено неповні та/або недостовірні відомості про митну вартість товарів, у тому числі неправильно визначено митну вартість товарів (п. 1 ст. 55 МК).
Тож якщо контролюючим органом прийнято рішення про коригування (зменшення/збільшення) заявленої митної вартості товарів, які ввозяться платником ПДВ на митну територію України з поміщенням у митний режим імпорту, то коригування податкового кредиту, що проводиться у зв’язку зі зміною митної вартості товарів, на дату прийняття цього рішення відображається на підставі аркуша коригування до митної декларації та сплати ПДВ (у разі збільшення) у рядку 12.1 податкової декларації з ПДВ.

Источник: http://golovbukh.ua/ 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?