Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Саакашвілі анонсував законопроект про електронну митницю

Каже, що кожен контейнер буде перевірятися не більше 15 хвилин.

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі анонсував законопроект про електронну митницю. Відповідну заяву він зробив у Facebook.

«Сьогодні за запрошенням голови Верховної Ради виступав на парламентських слуханнях по пакету законів, які мають покращити Центри обслуговування громадян. Слідом за одеським Центром обслуговування громадян, досвід якого ми разом з міністерством юстиції хочемо поширити на всю Україну, ми збираємося відкрити аналогічний Центр, замість корумпованого МРЕВ, де без хабарів і набагато швидше будуть видаватися номери, водійські посвідчення, реєструватися автомобілі. Також я анонсував законопроект про електронну митницю, на якій кожен контейнер буде перевірятися не більше 15 хвилин!», - наголосив Саакашвілі.

За його словами, доходи нових Центрів мають частково спрямовуватися на матеріальне стимулювання їх працівників.

«Щоб ми могли з них суворо питати і виключити корупцію. Приклад таких служб вже існує у вигляді нової поліції та одеського Центру обслуговування громадян», - додав голова ОДА.

http://tyzhden.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?