Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Слобожанські митники з початку року виявили 871 факт митних правопорушень на загальну суму 29 мільйонів гривень

Протягом січня-вересня 2020 року співробітниками Слобожанської митниці Держмитслужби заведено 871 справу про порушення митних правил на загальну суму близько 29 млн гривень. Зокрема у вересні - 90 справ на суму 1,5 млн гривень.

З початку року розглянуто 292 справи та застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафів на суму 10,1 млн грн, стягнуто штрафів — 3,4 млн грн. У вересні розглянуто 33 справи, адміністративне стягнення — 2,9 млн грн та стягнуто штрафів на суму 273 тис гривень.

Крім того, на розгляд до суду передано 882 справи на суму 35,9 млн гривень. У вересні — 86 справ на суму майже 13,7 млн гривень.

За результатами розгляду справ судом з початку року прийнято рішення про конфіскацію безпосередніх предметів порушення митних правил на суму 3,6 млн грн, накладено штрафів — 9,3 млн гривень. У вересні прийнято рішення про конфіскацію на суму 572 тис грн, накладено штрафів на суму 3,5 млн гривень.

Протидія контрабанді та порушенням митних правил триває. “Доброчесним та сумлінним суб’єктам митниця забезпечує повний комплекс сервісного обслуговування, а ось порушникам митного законодавства — пильна увага. Митники — на сторожі економічної безпеки”, - наголошує очільник Слобожанської митниці Держмитслужби Юрій Міщенко.

Слобожанська митниця Держмитслужби

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?