Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

СОТ закликає Україну скасувати спецмито на автомобілі

Експертна панель Світової організації торгівлі підтримала скаргу Японії проти України і закликала Київ скасувати додаткове мито на імпорт автомобілів, запроваджене у 2013 році.
На думку експертів СОТ, рішення України порушує міжнародні торговельні норми. За їхніми висновками, Україна "діяла несумісно" з низкою міжнародних торговельних норм, в тому числі Генеральної угоди з тарифів і торгівлі від 1994 року", - йдеться в повідомленні.
Україна має "привести свої заходи у відповідність до зобов'язань в рамках цих угод", постановили в СОТ.
Україна та Японія можуть оскаржити рішення СОТ протягом 60 днів.
 Японія оскаржила дії України на рівні СОТ у 2013 році. В обґрунтуванні скарги Японія вказала на те, що дії України не відповідали процедурним вимогам СОТ та порушували угоди організації, зокрема Генеральну угоду про тарифи й торгівлю. У документі вказувалося й те, що Київ вчасно не поінформував СОТ про запровадження спецмита і, відповідно, не надав членам організації достатньо часу для обговорення цього кроку.
За додаткове мито на імпорт автомобілів Україну неодноразово тоді критикував і ЄС. Єврокомісія розцінила цей крок як створення "додаткових торговельних бар'єрів" у автомобільному секторі, що "матиме вкрай руйнівний вплив" на експорт автомобілів із ЄС до України.
Україна запровадила 13 квітня 2013 року додаткове мито на імпорт автомобілів, яке становить 6,5 та 13 відсотків на авто з двигуном від тисячі до 2200 кубічних сантиметрів. Це рішення набрало чинності на три роки.

Укрінформ

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?