Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Іспанські та польські експортери овочів отримали попередження від Держветфітослужби України

Про це УНН повідомили у прес-службі відомства.
Останнім часом при здійсненні фітосанітарного контролю вантажів з овочевою продукцією з Іспанії та Польщі почастішали випадки виявлення західного квіткового трипсу — небезпечного карантинного шкідника, обмежено-поширеного на території України.
Як зазначили у Держветфітослужбі, з початку поточного року у відібраних зразках свіжих овочів державними фітосанітарними інспекторами Головної державної фітосанітарної інспекції та Державної фітосанітарної інспекції Львівської області було зафіксовано 11 випадків виявлення західного квіткового трипсу (7 з Іспанії та 4 з Польщі), загальним обсягом 36,324 тонни. Період ввезення з 14 січня по 17 березня.
В українському відомстві підкреслили, що відповідні служби обох країни проінформовано нотифікаційними повідомленнями про випадки виявлення західного квіткового трипсу вантажах.
“Мова про припинення постачання рослинної продукції із зазначених країн не ведеться, проте, якщо буде перевищено певний поріг, повне припинення постачання не виключається. Поки у разі невідповідності вантажу вимогам України, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України відповідно до МСФЗ № 20 „Вказівки щодо фітосанітарної системи регламентації імпорту“ застосовуватиме повернення вантажу”, — зазначили у відомстві.
Довідка. Західний квітковий трипс — небезпечний шкідник плодових, польових, тепличних та декоративної культури, який ушкоджує понад 250 види рослин з 64 родин. Його личинки й дорослі особини харчуються на плодових (абрикосі, персику, сливі, нектарині, і таке інше); овочевих (томатах, огірках, солодкому перці, горосі); квіткових (троянді, гвоздиці, хризантемах, герберах, гладіолусах), висмоктуючи клітинний сік рослин.

УНН

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?