Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Співпраця митниці та бізнесу сприяє іноземним інвестиціям, – ДФС Львівщини

Учора в рамках ХV Економічного форуму начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук взяв участь у засіданні круглого столу компаній-членів ЄБА.

Темою його була «Робота з інвесторами в Україні». Серед учасників засідання – представники бізнесу, влади, народні депутати України. Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Начальник митниці проінформував присутніх про заходи, що вживає керівництво митниці для покращання інвестиційного клімату. Зокрема, акцентував увагу на більш широкому застосуванні електронного декларування, митного оформлення за декларацією ЕА. Серед питань, які стосувались митниці, були визначення митної вартості, пост-аудиту, додаткового імпортного збору.

Окрім того, було відзначено, що інвесторів в Україні цікавить законодавча база, зокрема, увагу акцентовано на необхідності прийняття таких законів, які були б легкими у розумінні та застосуванні. Це, своєю чергою, на думку присутніх, унеможливить сторонній вплив на прийняття рішень та сприятиме подоланню корупції.

Загалом учасники відзначили, що ситуація з іноземними інвестиціями на Львівщині змінюється на краще, наголосили на необхідності більш тісного спілкування бізнесу і влади.

http://zik.ua/ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?