Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Співробітники податкової міліції Київщини ліквідували схему незаконного імпорту мобільних телефонів та оргтехніки

07.11.2019 - Головне управління ДФС у Київській області

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками податкової міліції центрального апарату ДФС під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували схему незаконного імпорту в Україну мобільних телефонів та оргтехніки, за якою протягом 2018-2019 рр. було проведено операцій на суму понад 50 млн. гривень.

В рамках проведення операції «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу посадових осіб місцевих компаній, які ввозили в Україну поза митним контролем мобільні телефони та оргтехніку китайського виробництва. Сертифікацію вказаної продукції на території України проводили на підставі підроблених документів або взагалі не проводили.

У подальшому незаконно імпортовані товари реалізовували кінцевим споживачам на території України через мережу Інтернет, у т.ч. через спеціалізований Інтернет-магазин, користуючись для доставки товару послугами однієї з логістичних компаній.

При цьому, кінцеві споживачі оплачували отримані товари через сервіс фінансової компанії в адресу підконтрольних фігурантам ФОП, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Такі дії дозволяли зловмисникам приховувати реальні обсяги доходів та ухилятися від сплати податків.

За результатами проведених слідчих дій (обшуків) з незаконного обігу вилучено 254 смартфони та 1016 гаджетів (браслети, гарнітура Bluetooth, Wi-Fi підсилювачі, пауер банки, колонки, навушники, ваги електронні, роутери, безпровідні зарядки, ТВ приставки, моноподи тощо) відомих торгових марок, загальною орієнтовною вартістю близько 2,7 млн. гривень, а також штампи підконтрольних ФОП, чорнові записи, електронні носії інформації та інші докази незаконної діяльності.

До суду направлено клопотання про накладення арешту на вилучене майно та документи.

Триває слідство.

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?