Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Степан Кубів: Експорт українських товарів за 7 місяців 2018 року склав 26 млрд доларів

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час години запитань до Уряду у Верховній Раді повідомив про зростання обсягів українського експорту.

За його словами внаслідок цілеспрямованої політики Уряду щодо розширення експортних можливостей для українських експортерів вдалося компенсувати втрати ринків, пов'язані з агресією Росії проти України.

“Експорт українських товарів зростає останні 19 місяців і за сім місяців цього року українські підприємці експортували товарів на 26 млрд доларів. Звісно, Україна залишається важливим експортером харчової продукції в світі, але ми стрімко нарощуємо обсяги експорту продукції з доданою вартістю, а це метал, машини, обладнання, ядерні реактори, агропродукція, ІТ-технологій тощо”, - зазначив Степан Кубів.

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України також пояснив сальдо торговельного балансу.

“Кажуть, подивіться, у вас імпорт перевищує експорт майже на 3 млрд. Колеги! Давайте разом подивимось, що саме Україна імпортує: нафту, обладнання, електричні машини, автомобілі. Це товари, які потрібні для виробництва. Імпорт зростає тому, що підприємці розширюють та модернізують виробництво”, - підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр України.

Степан Кубів наголосив, що зростання експорту – це джерело появи в експортерів додаткових фінансових ресурсів, які також можуть витрачатися на придбання обладнання для власного переоснащення, нові технології.

“Врешті-решт це [модернізація виробництва за рахунок імпортованого обладнання] підвищує конкурентоздатність української продукції на зовнішніх ринках. Це перехід від політики виживання до політики економічного розвитку через лібералізацію економіки, підтримку експортерів та малих підприємців, а також зменшення тиску на бізнес. Я впевнений: чинна економічна політика довела свою ефективність”, - підкреслив Степан Кубів.

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?