Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Сумська митниця : кількість митних контрольних перевірок скорочено в 4 рази

Про це повідомив Сергій Шуть, заступник начальника Сумської митниці ДФС під час підсумкової наради за результатами діяльності зу минулому році.

За словами керівника, сумські митники перевіряють автомобіль за 27 хвилин, інші митниці проводять митний контроль за 38 хвилин. Цей показник  говорить про оперативність та кваліфікованість інспекторів.    

– Для зручності платників податків і більш оперативного проведення митного контролю ДФС України відкликала перелік індикаторів ризику, що дало  можливість зменшити більш ніж в 4 рази кількість проведених оглядів товарів і транспортних засобів, – коментує Сергій Шуть. – Так, за січень - грудень  2014 року підрозділами митного оформлення Сумської митниці здійснено 6686 митних оглядів (в 2013 році – 32025).

Про стан боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил доповідав Юрій Міщенко, заступник начальника Сумської митниці ДФС. За його словами, оперативними підрозділами митниці припинено 162 спроби незаконного переміщення через митний кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та 32 випадки незаконного переміщення спецзасобів, зброї і боєприпасів. За допомогою службових собак було виявлено 10 спроб незаконного переміщення наркотиків та 7 спроб незаконного переміщення зброї.

Головне управління ДФС у Сумській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?