Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

У Комітеті відбулися слухання на тему: "Про підсумки роботи Державної фіскальної служби України щодо реалізації державної митної політики у 2014 році та завдання по удосконаленню цієї роботи на 2015 рік"

У Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики відбулися слухання на тему «Про підсумки роботи Державної фіскальної служби України щодо реалізації державної митної політики у 2014 році та завдання по удосконаленню цієї роботи на 2015 рік».

    В ході слухань обговорювалися питання  визначення митної вартості товарів, запровадження додаткового імпортного збору, стан роботи з подолання корупції в митних органах та інші питання удосконалення роботи цих органів.

    У слуханнях взяв участь заступник голови Державної фіскальної служби України Макаренко А.В., а також представники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Американської торгівельної палати, Європейської бізнес асоціації, представники громадськості та бізнесу.

    Як зазначив Голова Комітету з питань податкової та митної політики Р.М. Насіров: «метою нашої сьогоднішньої зустрічі в Комітеті є ознайомлення з реальним станом справ у напрямі митної справи, виявлення чинників, які заважають застосовувати норми митного законодавства на практиці, виявити проблеми, які виникають при адмініструванні митного законодавства та узгодити напрями подальшого удосконалення норм Митного кодексу України».  

    Комітет з питань податкової та митної політики є безпосереднім партнером як митників так і громадян, в тому числі підприємців у справі налагодження дієвої, справедливої та прозорої системи митної справи в Україні, – додав Голова Комітету Р. Насіров. 

http://kompmp.rada.gov.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?