Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

У липні Закарпатська митниця перерахувала до держбюджету майже 222 млн грн надходжень

Цьогорічні надходження податків та зборів протягом липня на Закарпатській митниці ДФС перевищили минулорічні на 51,5% або на 75 млн 462 тис. грн. Загальну суму липневих надходжень – 221 млн 975 тис. грн перераховано до Державного бюджету.

У липні Закарпатська митниця перерахувала до держбюджету майже 222 млн грн надходжень

Основними податками, завдяки яким досягнуто вказану суму надходжень є: податок на додану вартість iз ввезених на територiю України товарiв – понад 158,3 млн грн; ввізне мито – 54,2 млн грн; акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарiв – 5,6 млн грн тощо.

Збільшення надходжень до Держбюджету митних платежів відбулося від оформлення наступних товарів: телефонні апарати + 6,0 млн грн; сталь вуглецева + 4,0 млн грн; частини та пристрої моторних транспортних засобів + 2,2 млн грн; автомобілі легкові + 1,3 млн грн.

Слід зазначити, що упродовж липня поточного року керівництвом Закарпатської митниці ДФС та структурних підрозділів було вжито низку заходів, спрямованих на збільшення обсягів надходжень до бюджету. Зокрема, завдяки митному оформленню товарів суб’єктів ЗЕД, які не перебувають на обліку в митниці, залучено 117,95 млн грн податків, що становить 53,2% від загальних обсягів перерахувань; завдяки контролю за дотриманням термінів розміщення товарів у митний режим переробки на митній території України, тимчасовим ввезенням товарів додатково залучено до бюджету 2,32 млн грн, або 1,05% від загальних обсягів перерахувань; контрольні заходи економічного впливу дозволили додатково спрямувати до бюджету більше 3,76 млн грн, повідомили Закарпаття онлайн у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

http://zakarpattya.net.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?