Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

У Нацбанку анонсували на сьогодні скасування частини валютних обмежень

Національний банк України сьогодні може затвердити черговий пакет заходів щодо лібералізації регулювання валютного ринку, спрямований на спрощення проведення експортно-імпортних операцій, заявив начальник відділу регулювання експорту та імпорту капіталу НБУ Сергій Чечель на засіданні Ради з просування експорту в четвер.

"Наразі Національний банк готує, і я сподіваюся, що сьогодні він буде прийнятий на правлінні, черговий пакет спрощення валютного регулювання в контексті проведення зовнішньоекономічних операцій", - сказав він.

Пізніше прес-служба НБУ повідомила, що засідання правління, на якому розглядатиметься питання лібералізації валютного регулювання, відбудеться наступного тижня.

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України очікує повного скасування адміністративних обмежень на валютному ринку до середини 2016 року.

Із моменту переходу до гнучкого курсоутворення на валютному ринку за 2014 рік і два місяці 2015 року гривня знецінилася щодо долара США за офіційним курсом у 3,8 раза - до нового історичного мінімуму на рівні 30,01 грн/дол.

Після введення НБУ низки обмежень на валютному ринку й отримання першого траншу від МВФ у рамках нової програми, гривня менш ніж за два тижні зміцнилася й коливається в межах 21-23 грн/дол. протягом останніх п'яти місяців.

УНІАН

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?