Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

У І півріччі обсяг експортно-імпортних операцій України склав понад 36 млрд. дол. США

Протягом І півріччя поточного року загальний зовнішньоторговельний обіг України склав 36,2 млрд. дол. США. Частка експорту до країн Європейського союзу склала 33%, а імпорту – 43%. Для країн СНД ці показники  склали 20% та 25% відповідно.

За вказаний період наша країна імпортувала товарів на суму 17,6 млрд. дол. США. Більшість імпортних операцій проводилися з такими країнами, як  Росія (17%), Німеччина (12%), Китай (10%), Білорусь та Польща (по 6%).

Серед товарів найбільші суми сплати платежів до держбюджету з імпорту забезпечено по нафті та нафтопродуктах (19,9% від загальної суми платежів); автомобілях легкових та інших моторних транспортних засобах (4,4%); вугіллі кам`яному та антрациті (4,1%).

Експорт товарів протягом І півріччя склав 18,6 млрд. дол. США. Найбільша частка товарів експортується до Росії (12%), Туреччини та Китаю (по 8%), Єгипту (6%), Італії та Польщі (по 5%)

Найбільші суми сплати мита з експорту забезпечено по відходам та брухту чорних металів, шихтових зливках (74,8% від загальної суми мита), живої великої рогатої худоби  (10,5% ) та насіння соняшнику (9,8%).

Загалом Україна здійснювала зовнішньоторговельні операції з партнерами із 207 країн світу.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?