Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

У ЄС запевнили, що не відкладатимуть імплементацію Угоди про зону вільної торгівлі з Україною

Євросоюз більше не відкладатиме імплементацію Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі з Україною. Про це заявили представники Європейської Комісії та Зовнішньої служби ЄС, передає УНН.
Як повідомив голова комітету з прав людини Верховної Ради України Григорій Немиря, він зустрівся з представниками Європейської Комісії та Зовнішньої служби ЄС й обговорив питання щодо імплементації зони вільної торгівлі з Україною.
"У мене відбулися зустрічі в ЄК, Зовнішній службі, де одне з питань, на яке я хотів отримати відповідь, було, чи немає з боку ЄС, не очікуються сигнали, що знову буде відкладено на якийсь термін імплементацію зони вільної торгівлі. Я почув відповідь, що позиція ЄС залишається незмінною, і вони нагадали, що відкладення Угоди торік до кінця 2015 року відбулося на прохання української сторони", - повідомив він.
На думку голови комітету, дуже важливо, щоб уже найближчим часом українська сторона заявила і свою чітку позицію, що "немає планів це відкладати".
Г.Немиря нагадав, що угода передбачає можливість проведення консультацій щодо збільшення перехідних періодів та збільшення допомоги з гармонізації законодавства.

http://www.unn.com.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?