Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

У ВРУ пропонують віддати митницю України під управління США

Митниця України повинна бути передана під управління США або європейської країни на зразок Німеччини і Швейцарії з метою викорінення корупції.

Про це на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради заявив глава фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Ми говоримо, що немає грошей. За грубими підрахунками, через митницю проходить ще один бюджет нашої країни. У нас є пропозиція. Давайте ще раз займемося, як це робили в Болгарії, Польщі, Індонезії - є серйозна пропозиція до Кабміну, щоб віддати нашу митницю в управління швейцарської митниці, німецької митниці, американської митниці - на один рік, на два роки, - це важлива міжнародна практика. І у нас з'явиться 300 млрд грн, і нам не доведеться думати про мінімальну пенсію», - сказав Березюк.

Раніше новий міністр економіки Айварас Абромавічус заявив про необхідність продажу стратегічних державних підприємств України західним інвесторам.

Топ-100 державних підприємств чиновник пропонує об'єднувати в холдинги і передавати в управління західним фондам, як це відбулося в Румунії, де американці забезпечують капіталізацію колись збиткових активів і виплату дивідендів, стверджує міністр.

https://ukr.media/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?