Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Україна перша у світі за експортом соняшникової олії

Україна займає перше місце в світі, за експортом соняшникової олії. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, передає УНН.
Під час виступу на колегії міністерства, очільники відомства нагадав, що Україна цього року досягла рекордного показника експорту зернових за роки Незалежності — майже 34 млн тонн.
За інформацією міністерства, Україна на сьогодні посідає перше місце у світі за експортом соняшникової олії, третє — за кукурудзою, четверте — за еспортом ячменю, сьоме та восьме — за соєю і курятиною відповідно.
Також протягом року було більшено обсяги експорту за основними позиціями. Зокрема, за 5 місяців експорт м’яса птиці зріс на 8%, соєвого шроту на 70%, а олії — на 15%.
У міністерстві наголошують, що Україна за 10 років збільшила аграрний експорт майже у 4 рази.
“За 10 років країна наростила аграрний експорт у 3,6 рази — до 17 млрд доларів. Вага сільського господарства — більше третини загального експорту та 12% в загальному обсязі ВВП. Аграрний експорт забезпечує чисте надходження валюти в країну до 30 млн доларів щодня”, — повідомив сьогодні аграрний міністр О.Павленко.
Також міністр наголосив, що збільшити експортні показники дозволила диверсифікація зовнішньої торгівлі з російського ринку на азійський, європейський та африканський.
“З багатьох позицій вдалося компенсувати втрати. Наприклад, експорт до Азії та Ближнього Сходу зріс на 10%, до країн ЄС — на 6%. Сьогодні ми годуємо 140 мільйонів людей на планеті. Це серйозна цифра”, — сказав О.Павленко.

Источник:

http://www.unn.com.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?