Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Україна стала лідером у Європі з експорту цінного харчового продукту

У поточному році за січень-червень експортовано 13,4 тис. тонн меду, що на 2,6 тис. тонн більше до відповідного періоду минулого року. В тому числі до Сполучних Штатів Америки реалізовано 5,5 тис. тонн проти 1,4 тис. тонн у 2014 році.

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, відкриваючи спеціалізовану виставку-ярмарок «Бджільництво-2015», передає agravery.

«Найбільшими імпортерами українського меду за 2014 році були Німеччина — 11472 тонн, Сполучені Штати Америки — 7807 тонн, Польща — 6976 тонн, Словаччина — 1823 тонн,  Франція -— 783 тонн, Іспанія — 1563 тонн. Це свідчить про те, що українська продукція меду є конкурентоспроможною на світових ринках. Валове річне виробництво меду становить 70 і більше тисяч тонн, що ставить Україну на перше місце в Європі та на третє у світі», — зауважила Владислава Рутицька.

За її словами, важливим для аграрного сектору є виробництво додаткових продуктів бджільництва – прополісу, квіткового пилку, маточного молочка, трутневого гомогенату, бджолиної отрути, які є сировиною для харчової та фармацевтичної галузей.

«Наразі виробництвом меду займаються понад 400 тисяч бджолярів, що є свідченням соціальної вагомості галузі. Виробничий фонд налічує близько 3 млн бджолосімей. Бджільництво України розвивається з великим потенціалом на перспективу», — зазначила заступник міністра з питань євроінтеграції.

Источник:

http://expres.ua

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?