Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Україна та Фінляндія зміцнюватимуть співпрацю у митній сфері

Питання розвитку двостороннього співробітництва обговорили під час зустрічі 23 червня Голова ДФС Роман Насіров та Генеральний директор Митниці Фінляндії Анті Хартікайнен.

«У 2015 році відносинам України та Фінляндії у митній сфері було надано якісно нового імпульсу. Основним напрямком співпраці визначено виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Досвід Митниці Фінляндії з імплементації європейських норм та практик, розвитку сучасної митниці є надзвичайно важливим для нас», - наголосив Голова ДФС.

Українська сторона розраховує на експертну та технічну підтримку Фінляндії в процесі реформування та модернізації ДФС, а також зміцнення співпраці з питань взаємодопомоги у митних справах та між митними лабораторіями.

Генеральний директор Митниці Фінляндії підтвердив готовність до такої тісної взаємодії. За його словами, очолювана ним Митна служба має достатній досвід та напрацювання з країнами Східної Європи.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?