Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Україна та США поглиблюватимуть співпрацю в митній сфері

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров провів зустріч 14 липня із заступником керівника Митної та прикордонної охорони США (U.S. CBP) Кевіном Мак-Аліненом (Kevin K. McAleenan). Учасники обговорили сучасний стан та перспективи українсько-американських відносин в митній сфері.

«Митна та прикордонна охорона США була завжди надійним партнером митних органів України. При підтримці американської сторони ми значно посилили наші можливості з протидії незаконному переміщенню наркотиків, зброї, радіоактивних та інших небезпечних речовин та контролю за товарами подвійного призначення», - підкреслив Роман Насіров.

На думку Голови ДФС України, перспективними напрямами співпраці є поглиблення взаємодії у правоохоронній сфері, пост-митного контролю та аналізу ризиків.

При цьому, він зазначив, що ДФС України розраховує на експертну та технічну допомогу Митної та прикордонної охорони США.

У свою чергу, заступник керівника Митної та прикордонної охорони США погодився на активізацію співпраці та підтримку її подальшого розвитку.

Кевін Мак-Алінен також поінформував, що американська сторона завершила опрацювання проекту міжурядової Угоди про взаємну адміністративну допомогу в митних справах, яка була ініційована українською стороною.

Роман Насіров та Кевін Мак-Алінен погодились прискорити узгодження двома відомствами проекту міжурядової Угоди з метою її подальшого укладення.

За результатами зустрічі Голова ДФС запросив керівництво Митної та прикордонної охорони США найближчим часом відвідати з візитом Україну.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?