Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Українські та польські митники обговорили питання міжрегіонального співробітництва

19 березня в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Рава-Руська – Хребенне» відбулося засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва.

Під час засідання українська та польська сторони обговорили ситуацію в пунктах пропуску на українсько-польському державному кордоні, стан під’їзних шляхів до них, а також доцільність та можливість впровадження пішохідного руху в автомобільних пунктах пропуску.

Сторони обмінялися інформацією щодо стану реалізації домовленостей з попередньої зустрічі. Комісія визнала, що реалізація деяких з них, зокрема відкриття пункту пропуску «Угринів- Долгобичув» та функціонування Системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні позитивно вплинуло на переміщення осіб, товарів та транспортних засобів, забезпечили ритмічність пропускних операцій.

Водночас одним із важливих питань залишається розмежування пасажирського та вантажного руху в пункті пропуску «Краківець – Корчова», розширення виїзної дороги з української частини автомобільного пункту пропуску «Рава-Руська – Хребенне» в напрямку до Польщі. Сторони дійшли згоди щодо необхідності якнайшвидшого вирішення цих питань.

Окрім того, представники польської сторони проінформували щодо розбудови автомобільного пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце». Було зазначено, що цього року планується завершення проектних робіт, а будівництво розпочнеться наступного року і триватиме 2-3 роки.

Співголови Комісії високо оцінили рівень підготовки та організації цього засідання, деякі результати якого будуть винесено на обговорення засідання українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва, яке відбудеться невдовзі у м. Жешуві.

ГУ ДФС у Львівській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?