Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Українські виробники молока за підсумками 2017 р. збільшили експорт молочної продукції

За словами економіста департаменту технічного співробітництва продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФAO) Андрія Ярмака, українські виробники молока за підсумками 2017 р. збільшили експорт молочної продукції на 82,4% в порівнянні з 2016 р., коли експортували 109,2 тис. т на суму $158 млн. Про це повідомляє УНІАН.

Експерт зазначив, що структура експорту у 2017 р. порівняно з минулим роком трохи змінилася. Так, торік майже половина експорту молокопродуктів припала на експорт масла (46 %), тоді, як у 2016 р. найбільшу частку в структурі експорту молочних продуктів займало сухе знежирене молоко (СЗМ). Це пов'язано зі збільшенням попиту на масло на світовому ринку. А викликаний такий попит, за словами експерта, тим, що вчені й лікарі повністю реабілітували репутацію молочних жирів.

За його словами, у 2017 р. експорт (СОМ) склав 29%, сири - 12%, сироватка - 9%, молоко і вершки - 3%, кисломолочна продукція - 1%. Експерт також зазначив, що прибутковість виробництва молока зросла майже на третину протягом одного року.

Андрій Ярмак додав, що надходження на переробку молока екстра гатунку в Україні за підсумками 2017 р. зросли на 16,1%, а збільшення обсягів його переробки дозволить Україні ще більше наростити обсяги експорту.

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?