Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Унеможливити незаконне переміщення бурштину через кордон – одне з першочергових завдань Волинської митниці ДФС

Представники митних та прикордонних служб України і Польщі домовилися про негайний обмін інформацією щодо фактів незаконного переміщення бурштину в зоні митного поста «Ягодин – Дорохуськ» Волинської митниці ДФС.

Про це стало відомо за результатами робочої зустрічі начальника управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС Євгенія Шелігацького та начальника митного поста «Дорогуськ» Томаша Вроновського і представників прикордонних служб обох держав.

Зокрема, в ході обговорення питань, пов’язаних з незаконним переміщенням органічного мінералу на українсько-польському кордоні, представники Волинської митниці ДФС констатували, що кількість незаконного переміщення бурштину через державний кордон зростатиме.

Задля попередження такої практики, сторони домовилися про обмін інформації в оперативному режимі між прикордонниками та митниками держав-сусідок про виявлені факти та спроби незаконно перемістити бурштин через кордон, причетних до цієї діяльності осіб та способи і схеми транспортування мінералу із зазначенням місць схованок каміння в транспортних засобах і вантажах.

«Така співпраця між прикордонниками і митниками повинна стати на заваді спробам певних підприємливих громадян здійснювати транспортування стратегічно важливого для держави мінералу за кордон без сплати визначених законом платежів. Ми очікуємо, що в результаті налагодженого обміну інформацією результативність нашої роботи у цьому напрямку суттєво зросте», - зазначає начальник управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Євгеній Шелігацький.

Довідково: у 2015 році посадовці Волинської митниці ДФС у 19 випадках зупинили незаконне переміщення 266,7 к бурштину.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?