Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Уряд порушив домовленість з ЄС, не погодивши мито на імпорт - джерело

Україна не отримала від Євросоюзу остаточного погодження перед тим, як уряд ухвалив рішення про запровадження імпортного мита.
Про це Європейській правді повідомив посадовець Єврокомісії, який попросив не називати його ім’я.
"ЄС та Україна наразі перебувають у контакті з цієї теми", - повідомив він, відповідаючи на питання про те, чи існувала домовленість Києва та Брюсселя щодо нового мита.
"Важливо переконатися, чи вжиті урядом кроки відповідають міжнародним зобов’язанням України", - наголосив представник Єврокомісії.
Як повідомляла Європейська правда, 16 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження мит на імпорт в обсязі 5% та 10%, залежно від товарної групи. Ці мита не узгоджуються з Угодою про асоціацію та можуть призвести до скасування пільгового торговельного режиму, який діє між Україною та ЄС з квітня минулого року.
На початку року Україна та ЄС розпочали консультації про можливості впровадження таких мит, про їх завершення наразі не повідомлялося.
Між тим співрозмовник Європейської правди звернув увагу на те, що уряд, оголосивши про впровадження імпортних мит, досі не опублікував відповідне рішення.
"Рішення про запровадження нових імпортних мит ще не набуло чинності", - звернув увагу співрозмовник, не уточнивши водночас, чи є ця затримка результатом протиріччя між урядом України та ЄК. 
Станом на 19 лютого на урядовому порталі відсутнє рішення Кабміну про запровадження імпортних мит.
Нагадаємо, що 19 лютого в Києві перебуває з візитом комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганес Ган. В рамках візиту передбачені його зустрічі з прем’єром Арсенієм Яценюком та міністром економічного розвитку Айварасом Абромавичусом.

http://www.eurointegration.com.ua

 

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?