Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

Уряд запроваджує експеримент: 4 з 25 митниць керуватимуть іноземці

Закарпатську, Львівську, Волинську та Чернівецьку митниці віддадуть в управління британцям. Про це у коментарі журналістам зазначив народний депутат Руслан Демчак, зазначає http://buknews.com.ua.

«Наразі уряд України, відповідно з міжнародним досвідом, має намір укласти угоду терміном на 2-3 роки з однією з європейських компаній, якій передадуть для спільного управління українські митниці. Тобто, буде подвійне паралельне управління та спільний прозорий аудит», – зазначив народний депутат.

До кінця тижня мають бути оголошений тендер та критерії, за якими буде запрошена іноземна компанія до співпраці, підкреслив Демчак.

«Найбільш ймовірним партнером по даній реформі може стати британська компанія Crown Agents, яка працює з клієнтами в більш ніж 100 країнах. Спеціалісти британської компанії надають консультації в різних галузях та проектах. Наприклад, із останніх це – реалізація проекту «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», основною метою якого є реформа системи державних закупівель, відповідно до принципів ЄС. Вартість проекту становить 4 млн. євро», – розповів парламентар.

«Наголошую, в Україні дана співпраця не означає повного управління іноземною компанією українською митницею. Мова йде, насамперед, про надання консультаційних послуг із побудови ефективного кадрового потенціалу, автоматизації процесів, аналізу законодавчого забезпечення та моніторингу вантажів у складі спеціальних операційних груп. Крім того, наголошувалося, що Кабмін хоче в порядку експерименту віддати на першому етапі тільки 4 з 25 митниць в управління іноземній компанії (Закарпатську, Львівську, Волинську та Чернівецьку)», – сказав народний депутат.

Він підкреслив, що за словами експертів, абсолютно реально після проведення тендерних процедур, запустити пілотний проект вже з січня 2016 року, а до квітня можливо повністю реалізувати процес залучення іноземців до спільного управління митницями.

http://expres.ua/

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?