Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

В ближайшее время ГФС введет единый механизм определения таможенной стоимости по всей территории Украины

   Зазначені заходи здійснюються на виконання доручення Прем’єр-міністра щодо гармонізації митних стандартів та цін розмитнення.
   
    Про це заявив Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров під час спільної прес-конференції з Міністром фінансів Наталією Яресько, яка відбувалася сьогодні, 7 вересня, в Кабінеті Міністрів України.
   
    Вимагають від ДФС рішучих дій щодо наведення порядку на митницях, і численні звернення легального бізнесу, який виробляє продукцію на території України та імпортує товари в Україну, зокрема щодо усунення корупційних складових при митному оформленні товарів, удосконалення порядку визначення митної вартості товарів.
   
    „Ми вже розпочали підготовку першочергових заходів, які дадуть можливість мінімізувати корупційну складову і не допускати заниження митної вартості несумлінним бізнесом та несплату митних платежів до бюджету”, - повідомив Роман Насіров.
   
    Йдеться передусім про підвищення контролю за об’єктивністю визначення митної вартості, удосконалення організації роботи посадових осіб митниць при прийнятті рішень щодо коригування митної вартості, перегляд та оновлення критеріїв ризиків у сфері автоматизованого контролю за правильністю визначення митної вартості, а також чітке визначення відповідальних осіб та порядку їх дій під час виявлення ризиків.
   
    „Ми прагнемо мінімізувати вплив людського фактора, створити рівні єдині умови для всіх суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та забезпечити належну сплату митних платежів до бюджету”, - зазначив Голова ДФС.
   
    У подальших планах фіскальної служби – підготовка законодавчих ініціатив, покликаних забезпечити прозорий та зрозумілий для легального бізнесу процес визначення рівня митної вартості.
   
    Окрім того, вже найближчим часом буде розпочато облаштування спільних пунктів пропуску на західному кордоні.

Источник:

http://buhgalter911.com

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?