Заказать услугу

Здесь Вы можете осуществить заказ интересующей услуги и получить полный, индивидуальный просчет стоимости Вашего заказа.

Заказать услугу
Курсы валют

В Одесі розпочали конкурс на заміщення вакантної посади голови одеської митниці

Державна фіскальна служба оголосила про відкритий конкурс на заміщення посади голови одеської митниці. Свої заявки кандидати можуть відправляти на адресу електронної пошти ДФС.

На одеській митниці нарешті розпочали конкурс на заміщення посади керівника одеської митниці. Після відправлення заявок конкурсантів чекає співбесіда, у тому числі, і з представниками Одеської ОДА

Зазначимо, що Міхеїл Саакашвілі, одеський губернатор, назвав таке рішення правильним кроком але все ж дещо запізнілим. «Після позавчорашнього засідання Кабміну, керівництво ДФС нарешті, після трьох місячного сперечання, оголосило конкурс на посаду нового глави одеської митниці. Це дуже запізнілий, але все ж крок в правильну сторону», - написав на своїй сторінці в соцмережі глава Одеської ОДА.

Разом з цим Саакашвілі став на сторону заступника глави фіскальної служби України Костянтина Лікарчука, якому загрожує звільнення. За словами одеського губернатора уряд, замість того, щоб розібратися зі звинуваченнями висунутими керівнику української митниці Лікарчуком, має намір просто його звільнити. Що на думку Саакашвілі є поганим рішенням.

Підкреслимо, що Міхеїл Саакашвілі закликав усіх небайдужих до його ініціативи співробітників митниці ділитися фактами про порушення в роботі служби. «Я закликаю патріотів всередині ДФС і далі передавати нам інформацію, щоб ми разом могли подолати цю порочну систему і домоглися припинення приниження громадян, перенаправлення потоків з кишень політиків в бюджет - на пенсії, охорона здоров'я, дороги», - підсумував політик.

Нагадаємо, що керівника міського управління міліції Одеси було спіймано на хабарі в розмірі 20 тисяч доларів. Затримали головного міліціонера міста працівники військової прокуратури. В його кабінеті були знайдені штандарти і символіка Російської Федерації.

http://uapress.info/uk

Назад
×

Ваш запрос отправлен, наш менеджер свяжеться с вами

×

Восстановление пароля

E-mail:
Выслать пароль

Ваш новый пароль выслан вам на E-mail

Регистрация на сайте

E-mail:
Имя:
Фамилия:
Телефон:
Город:
Пароль:

Спасибо за регистрацию. Вам на почту выслано сообщение с подтверждением регистрации.

Войти через Facebook
Зарегистрироваться Забыли пароль?